Co je zabalené etherea?

Co je zabalené etherea?

Share Post:

Většina z nás ví, co je to Ethereum/Ether/ETH. Zde je malá rekapitulace pro případ;

Ethereum je softwarová platforma založená na blockchainu, která provozuje digitální měnu zvanou Ether inicializovaný jako ETH. Ether je nativní token v síti Ethereum, ale blockchain má další tokeny běžící na stejné technologii.

Nyní přichází potřeba zabalené Ethereum .

Ether tokeny nelze vyměňovat s jinými tokeny na bázi etherea, pokud nejsou zabaleny do WETH.

Zabalené Ethereum je tedy verze Etheru kompatibilní s ERC-20 vytvořená tak, aby umožňovala interakci s jinými tokeny v síti. Je důležité si uvědomit, že zabalení ETH do WETH neovlivní jeho hodnotu (1ETH = 1WETH)

Pozadí ERC-20

Síť Ethereum neustále roste a nyní snadno přitahuje hráče do digitálních aktiv z jiných protokolů blockchainu. Tento vývoj si vyžádal prostředek, kterým lze aktiva, jako jsou bitcoiny, vkládat do sítě Ethereum a moci s nimi interagovat. Nativní token v síti Ethereum, Ether, bohužel nemůže přímo komunikovat s jinými tokeny ve své síti.

ERC-20 je technický standard vytvořený pro tokeny Ethereum, který vývojářům umožňuje vytvářet decentralizované aplikace, které mohou interagovat za předpokladu, že odpovídají standardu. ERC-20 zůstává nejpoužívanějším standardem pro návrh tokenů, aby bylo zajištěno, že chytré smlouvy zůstanou kompatibilní s decentralizovanými burzami a protokoly půjčování.

Jak nakupovat MOKRÉ

Nákup WETH není složité úsilí. Můžete použít hotovost, kreditní karty nebo dokonce online platební systémy jako PayPal.

Níže jsou uvedeny kroky, které byste měli dodržovat, abyste vlastnili WETH aktiva.

  1. Nakupujte aktiva Crypt (bitcoiny, ethery atd.) Na vámi preferované burze
  2. Přeneste zakoupená aktiva na platformu, která podporuje WETH měnu, např. Radar Relay, 1inch, Uniswap
  3. Nakonec vyměňte svá aktiva za jejich WETH ekvivalent.
  4. Zajistěte své WETH vložením do zabezpečené peněženky

Výhody WETH tokenů

Jak již bylo zmíněno dříve, hlavním důvodem, proč bylo nutné zabalit Ether, bylo především to, aby bylo možné s ETH obchodovat přímo s jinými tokeny ERC-20. To však není jediný důvod, proč je WETH populární.

Níže je uvedeno několik příkladů výhod a dalších funkcí spojených s WETH tokeny.

Představte si, že vlastníte spoustu peněz a rozhodnete se jít do zábavního parku, kde je vše placeno v jiné měně. Proto by to znamenalo, že pro každou aktivitu, které se rozhodnete účastnit, budete muset změnit své peníze na význam prodejce a tento proces opakovat pro každého dalšího prodejce.

Unavený, že?

Taková byla bohužel situace v síti Ethereum. Kdykoli si uživatel přál komunikovat s ostatními DeFi aplikace, bude muset před přístupem k této službě změnit svůj etherový zůstatek na token, který potřebují.

Nyní si představte, že jsou tisíce obchodovatelných tokenů; bylo by to hektické.

Ačkoli se zdá nepravděpodobné, že klíčový token Etherea je nekompatibilní s jeho vlastním ekosystémem, bylo to záměrně zamýšleno v návrhu. Vývojáři chtěli udržet kořeny blockchainu Ethereum co nejméně změněné.

Hluboké řešení WETH tokenů vám to umožňuje

Obchodujte snadněji a bezpečněji. Když transformujete svá aktiva Ether na WETH, nyní máte hotovost v tokenu, který můžete rychle směňovat na decentralizovaných burzách. WETH je token vyhovující ERC-20 a lze jej snadno vyměnit přímo za jiné tokeny ERC-20.

Snižuje náklady na plyn v rámci blockchainu. Na rozdíl od převádění a opětovného převádění ETH tokenů sem a tam podle požadovaného tokenu WETH šetří na frekvenci konverzí poskytováním snadno konvertovatelných tokenů. To snižuje provoz v rámci blockchainu Etherea a úměrně snižuje náklady na plyn v síti.

Usnadňuje interoperabilitu . Protože ERC-20 je standardem tokenů založeným na chytrých kontraktech, umožňuje integraci decentralizovaných aplikací a decentralizovaných ústředen v síti Ethereum. Tradičně by byla nutná třetí strana, ale nyní jsou možné operace v reálném čase, přičemž veškerá moc zůstává v rukou uživatelů.

Lze WETH rozbalit?

Ano, je možné rozbalit WETH zpět na Ether, až budete hotovi s tokeny. Jediné, co musíte udělat, je použít decentralizovanou burzu, která podporuje rozbalování WETH tokenů a získat svůj WETH zůstatek zpět v ETH. Decentralizovaná výměna ( DEX ) je platforma, která vám umožňuje držet jakákoli vaše aktiva v kryptoměně a zároveň je využívat k obchodování.

K dnešnímu dni je cena WETH 3 219,51 USD, což představuje nárůst o 5,69% za posledních 24 hodin a objem 24hodinového obchodování ve výši 1 830 596 946 USD. Jelikož čísla nelžou, WETH si poměrně vybudoval uživatelskou základnu a neměli byste se vyhýbat této nové možnosti.

Na mycryptoparadise.com , daří se nám a jsme hrdí na to, že prostřednictvím našich poskytujeme nejlepší signály pro krypto obchodování a odborné rady telegram kanál na vaší cestě poznávání a obchodování s kryptoměnami. Zabalené ETH umožňuje působit na mnoho předchozích zátarasů- kontaktujte nás a zjistěte, jak na to.

Leave a Replay

Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Recent Articles

Follow Us

Start earning Profit

We aim to provide our ParadiseMembers with as much information as we can to ensure to maximize long-term profit, no matter if we are in a bullish or bearish market. We are a large scale cryptocurrency community providing you with access to some of the most exclusive life changing cryptocurrency signals, analysis, guidance and much more Trade crypto like a pro