Elon Musk podporuje AMC přijímání plateb doge, ale existuje háček

Elon Musk podporuje AMC přijímání plateb doge, ale existuje háček

Share Post:

Generální ředitel společnosti Tesla a vášnivý obhájce dogecoinů Elon Musk prokázali svou podporu přidání Doge Payments do největšího světového kina AMC.

Který hlas by mohl udělat Elon Musk v Aronově hlasování

Generální ředitel AMC Adam Aron nedávno zveřejnil na Twitteru hlasování o tom, zda by měl zábavní řetězec zahrnout dogecoin do seznamu plateb digitálních coinů, které přijme do konce roku.

Dvě hodiny před koncem hlasování generální ředitel AMC Adam Aron upozornil Twitter, že generálnímu řediteli Tesly Elonu Muskovi se jeho tweet líbil. Aron vyjádřil své vzrušení a blahopřál Muskovi k úspěchu v oblasti inovací.

Není jasné, zda miliardář Elon Musk šel dál, aby se hlasování zúčastnil, kromě toho, že se mu to líbí. Aron položil voličům čtyři možnosti na dotaz, zda by AMC měl prozkoumat platby Doge. Jakmile budete moci hlasovat „Ano, určitě to udělejte“, „Ano, ale nebudu to používat“, „Ne, není to tak důležité“ nebo „Ne, ztráta úsilí“.

Většina úspěchu Dogecoinu pochází z tweetů generálního ředitele Tesly Elona Muska. Bylo by zjevným předpokladem předpokládat, že v anketě vybral „Ano“. Které z těchto dvou pozitiv však vybral?

Úlovek

S přihlédnutím ke stávajícím faktorům se některé Muskovy minulé akce přiklánějí k hlasování „Ano, ale já to nevyužiji“. Kryptokomunita by si měla připomenout, že Musk měl podobný průzkum, ve kterém se ptal svých následovníků, zda by jeho výrobce elektromobilů Tesla měl začít přijímat platby Doge. Navzdory drtivému počtu hlasů ano, miliardářský generální ředitel Elon Musk se k tomuto tématu opět nevyjádří.

Jeho nejnovější komentář tvůrci Dogecoinu Shibetoshi Nakamotovi dále podporuje možnost druhého hlasování Arona. Nakamoto tweetoval, že tweet CEO AMC o Dogecoinu z něj udělal dobrý den. V reakci na to zastánce Dogecoinu Elon Musk napsal: „Je velmi důležité, aby poplatky Doge klesly, aby bylo životaschopné kupovat například film tix.“

A v tom je háček. Podle Muska je vhodné, aby MAC přidával platby Doge, ale Dogecoin potřeboval opravit své vysoké transakční poplatky, aby byl tento krok pro uživatele pohodlný. Elon hlasitě hovořil o své podpoře návrhu na změnu poplatků v kryptoměně memů. Jeho nadšení pro tuto změnu brání spěchu přidat ji jako možnost platby.

Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Recent Articles

Follow Us

Trade Crypto Like a PRO

Decrease the risk of losing everything you have.

A team of 4 professional traders is sharing their personal daily trade setups with you.

Imagine finally having the right strategy, insights and knowledge to profit from the volatile crypto market movements consistently.

Safe Time, and Start Trading Like a PRO Today
Dark Mode