Zakladatel společnosti Dell Michael Dell není připraven se dostat k bitcoinu

Zakladatel společnosti Dell Michael Dell není připraven se dostat k bitcoinu

Share Post:

Přijetí bitcoinu společností Dell

Michael Dell, zakladatel společnosti Dell Technologies, se podle svého nedávného rozhovoru pro New York Times rozhodl pro „předání“ bitcoinů.

Zakladatel a generální ředitel společnosti Dell Technologies uvedl, že blockchain jako kategorie je „pravděpodobně podhodnocený“, ale neřekl, zda je bitcoin podhodnocen nebo nadhodnocen. V sobotu to komentoval v rozhovoru pro DealBook deníku New York Times.

Přijetí bitcoinu společností Dell

Jedním z prvních podniků využívajících bitcoiny byl Dell. V roce 2014 začal jeho podnik, který nabízí vše od hardwaru po cloudové výpočetní služby, brát bitcoin jako platební metodu. Kvůli „špatné poptávce“ přestala v roce 2017 obchodovat s bitcoiny.

Michael Dell, muž, který založil firmu, která vyrobila počítač, na kterém byl tento článek napsán, může být génius. Jeho počítačový byznys, který prodal asi 800 milionů počítačů, má tržní kapitalizaci 80 miliard dolarů.

Zájem společnosti Dell o blockchainovou technologii pramení z její infrastrukturní činnosti, která přinesla ve druhém čtvrtletí tržby 8,4 miliardy USD poskytováním datového úložiště a dalších služeb.

Potenciální ovladač příjmů pro společnost Dell

Jeho 56letý zakladatel miliardářů nedávno označil technologii blockchain za možný generátor příjmů pro podnikání, mezi automobily bez řidiče a biotechnologiemi poháněnými AI.

Na druhou stranu bitcoin za poslední týden získal přibližně 15%, tedy zhruba 150 miliard dolarů. Bitcoin má nyní hodnotu asi 13krát vyšší než podnikání pana Dell.

Podpora společnosti Dell pro bitcoiny

Společnost Dell bitcoiny zcela neodmítla. Díky spolupráci s Coinbase začala firma přijímat platby bitcoinem v polovině roku 2014. Během měsíční kampaně v červenci 2014 poskytla 10% slevu na počítače Alienware využívající bitcoiny až 150 $.

Hodnota bitcoinu byla v té době přibližně 620 USD. To znamená, že původní 150 $ by dnes mělo hodnotu 13 770 $. Kvůli nedostatečné poptávce společnost Dell v říjnu 2017 ukončila užívání bitcoinů. Možná se Dell opět zmýlil: Bitcoin brzy vzrostl na ne úplně vysoká-20 000 $, což byla nejvyšší cena bitcoinu až do začátku letošního roku.

Pokud jste připraveni upgradovat ze svého ZDARMA členství v telegramu a v reálném čase sledovat signály obchodování s kryptoměnami a diverzifikaci portfolia ParadiseTeamu, použití BESTSIGNALS 3% jako promo kód a připojte se PardiseFamilyVIP s touto omezenou slevou hned! Vybírat můžete z Binance VIP , Bitmex , Bybit nebo nově kraken a FTX vip také.

Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Recent Articles

Follow Us

Start earning Profit

We aim to provide our ParadiseMembers with as much information as we can to ensure to maximize long-term profit, no matter if we are in a bullish or bearish market. We are a large scale cryptocurrency community providing you with access to some of the most exclusive life changing cryptocurrency signals, analysis, guidance and much more Trade crypto like a pro
Dark Mode