Seznamte se s umělcem, kterému byla ukradena práce v krypto podvodu za 138 000 $

Seznamte se s umělcem, kterému byla ukradena práce v krypto podvodu za 138 000 $

Share Post:

stolen in a $138,000 crypto scam

Téměř 2 000 lidí minulý týden nakoupilo do předprodeje sbírky digitálních figurek, aby na oplátku nedostali nic než sadu emodži. Odhaduje se, že účet Twitter za touto údajnou mincovnou NTF vložil 138 000 dolarů a zmizel a zanechal za sebou uzavřený účet Twitter.

Teprve v neděli legitimní umělec obrazu zachytil vítr tohoto prodeje. Tvůrce obrázků- prezentovaných jako náhledy sbírky- vyjádřil zoufalství, že někdo vaši práci takto použije.

Sedmadvacetiletý umělec Ludvig Holmen v současné době studuje architekturu na Architectural Association. Když byl mladší, umělec si vzpomněl, jak hodně kreslil a 3D modelování postupovalo k systému NTFS. V únoru byl Holmen zvědavý na NTFS poté, co Beeple jeden prodal za 69 milionů dolarů. Úspěšně, krátce poté, byl Ludvig Holmen schopen prodat sadu rotujících 3D NFT GolemFactory za 17 ETH (59 000 USD v současných cenách.)
Abych nezmínil, zmíněný student přišel s nápadem vyvinout sbírku s názvem Kingdoms Of Ether. Sbírka bude obsahovat 25 3D digitálních figurek, každou přizpůsobitelnou, navrženou tak, aby byla prodávána jako NTFS. Tento podnik je stále ve stádiu zvažování velkého množství požadovaného v hlavním městě a od pouhého studenta.

Zpráva, že jeho práce byla ukradena v krypto podvodu za 138 000 dolarů, ho překvapila, protože to chtěl dělat po celou dobu, ale styděl se to stáhnout. Existuje však pocit úspěchu, že někdo jeho práci ocenil a že po něm byla ve skutečnosti vysoká poptávka- přičemž předprodej se vyprodal během několika minut.

V tuto chvíli Holmen naznačil něco o dárcích zdarma pro ty, kterých se podvod týká. Říká, že by byla škoda, že by se z celého toho vzrušení kolem projektu stal podvod a nesnášel by, kdyby si lidé mysleli, že za tím stojí.

Chcete -li získat slevu při každém přihlášení k odběru Členský balíček Mycryptoparise dle vašeho výběru použití BESTSIGNALS 3% jako promo kód.

Leave a Replay

Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Recent Articles

Follow Us

Start earning Profit

We aim to provide our ParadiseMembers with as much information as we can to ensure to maximize long-term profit, no matter if we are in a bullish or bearish market. We are a large scale cryptocurrency community providing you with access to some of the most exclusive life changing cryptocurrency signals, analysis, guidance and much more Trade crypto like a pro