MoneyGram spolupracuje se společnostmi Stellar a USDC pro platby založené na blockchainu

MoneyGram spolupracuje se společnostmi Stellar a USDC pro platby založené na blockchainu

Share Post:

Platby založené na blockchainu

Tradiční platební gigant MoneyGram ve středu oznámil, že spolupracuje se Stellar Network na usnadnění plateb založených na blockchainu. Síť vytvoří okamžité převody peněz prostřednictvím stablecoinu USDC známého kruhu.

Očekává se, že MoneyGram a Stellar zahájí pilotní projekt této spolupráce v posledním čtvrtletí tohoto roku. Oficiální zavedení zahrnující postupný stabilizační most založený na hlavní knize se má uskutečnit v roce 2022. Úspěch tohoto projektu pomůže zmenšit propast mezi kryptoprůmyslem a místními měnami více než 150 milionům zákazníků v Moneygramu.

Tento podnik není novým pokusem v tomto odvětví. Ve skutečnosti, pokud by tento nový podnik uspěl, bude to facka společnosti Ripple, která nastavila důvody pro Moneygram až do nedávného soudního sporu.

Generální ředitel a výkonný ředitel Stellar Development Foundation, Denelle Dixon, je citován s tím, že jejich cílem je dosáhnout co největšího výkonu. Podle ní práce s MoneyGram umožní jejím zákazníkům mít rampy na zapnutí a vypnutí po celé široké klientele, kterou MoneyGram má. Výměna fiat-to-crypto a naopak nikdy nebyla tak transformační.

Předseda a generální ředitel MoneyGram, Alex Holmes, věří, že spolupráce se Stellar je odlišná od spolupráce s Ripple. Stellar, jak vypráví, je úplně jiné zvíře než Ripple, které se při obchodování s FX muselo spoléhat na likviditu kryptoměny na vyžádání.

Na druhou stranu práce se Stellarem pokrývá mnohem širší záběr, protože se přímo dotýká spotřebitelských plateb. Spolupráce Moneygramu s Ripple také představovala významnější výzvu volatility, protože obchodovaly s XRP.

Banky si dříve zvykly na kryptoměny. United Texas Bank však získává obrovské výhody z toho, že je vypořádací bankou mezi MoneyGram a Stellar Development Foundation.

Holmes tleská státu Texas a stejně tak United Texas Bank za neustálé úsilí o progresivitu v oblasti kryptoměn.

Při zpětném pohledu Coindesk oznámil tento týden předvolání SEC. Podrobnosti o jejím obsahu zatím nebudou sděleny, ale zdá se, že krypto regulace se na trhu uchytily.

Pokud jste připraveni upgradovat ze svého telegramového členství ZDARMA a uvidíte v reálném čase signály obchodování kryptoměny a diverzifikaci portfolia ParadiseTeamu, použijte BESTSIGNALS 3% jako promo kód a připojte se PardiseFamilyVIP s touto omezenou slevou hned! Vybírat můžete z Binance VIP , Bitmex , Bybit nebo nově kraken a FTX vip také.

Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Recent Articles

Follow Us

Start earning Profit

We aim to provide our ParadiseMembers with as much information as we can to ensure to maximize long-term profit, no matter if we are in a bullish or bearish market. We are a large scale cryptocurrency community providing you with access to some of the most exclusive life changing cryptocurrency signals, analysis, guidance and much more Trade crypto like a pro
Dark Mode