Vše, co potřebujete vědět o inteligentním řetězci Binance

Vše, co potřebujete vědět o inteligentním řetězci Binance

Share Post:

Zeptejte se kohokoli na jeho názor, která je nejlepší směnárna kryptoměn, a pět z deseti případů provede výběr Binance. Tato burza založená na Maltě založená v roce 2017 běží tak blízko konkurenci Coinbase jako nejlepší burzy kryptoměn. Zatímco Coinbase je nejlépe hodnocena pro nákup a držení aktiv, Binance je proslulá svými nízkými transakčními poplatky a přitahováním velkoobjemových obchodníků. Inteligentní řetězec Binance je inovativní řešení od Binance a jeho komunity, které přináší interoperabilitu a programovatelnost do stávající infrastruktury Binance. Tento článek přijde řádně ke vzdělání indikátory obchodování s kryptoměnami kde nejlépe vrhnout své sítě.

Klíčové definice kolem Binance

  • Binance – Je platformou pro směnu kryptoměn, která obchoduje s různými digitálními aktivy a v současné době je největší směnárnou na světě podle objemu obchodování.
  • Binance řetězec – Toto je nativní blockchainová síť vyvinutá společností Binance, která umožňuje odesílání a přijímání tokenů BNB.
  • Binance Coin (BNB) – Toto je nativní aktivum na Binance Chain.
  • Inteligentní řetězec Binance -BSC je nový blockchain založený na Binance s plnohodnotným prostředím, které umožňuje vývoj vysoce výkonných Dapps. Tato nová blockchainová síť byla postavena na kompatibilitě mezi řetězci s řetězcem Binance a zajišťuje to nejlepší z obou světů.

Need for Binance Smart Chain

Když byl Binance Chain spuštěn v dubnu 2019, jeho bezprostředním herním plánem bylo umožnit ultrarychlé obchodování, čehož se mu podařilo dosáhnout určitými kompromisy, přičemž největší byla jeho nepružnost z hlediska programovatelnosti. Chytré smlouvy v takovém systému optimalizovaném pro rychlejší obchodování síť nepochybně zahlcovaly, což vyžadovalo lepší řešení. K dnešnímu dni zůstala škálovatelnost jednou z nejvíce omezujících překážek ve vývoji blockchainu a právě zde přichází Binance Smart Chain.

Inteligentní řetězec Binance zvyšuje funkčnost chytré smlouvy a kompatibilitu Binance Chain prostřednictvím Virtuální stroj Ethereum . Oba designy blockchainu pracují ruku v ruce, aby si udržely vysokou propustnost řetězce Binance a zároveň zavedly inteligentní smlouvy do ekosystému. V zásadě obě tyto blockchainové sítě fungují vedle sebe, i když jsou nezávislé a mohou běžet samy, pokud jejich partner selhal nebo přešel do režimu offline.

Protože je BSC kompatibilní s Ethereum-Virtual-Machine, podporuje nástroje Ethereum a DApps, což z něj činí ideální volbu pro vývojáře, kteří chtějí přenést své projekty z Ethereum. Tyto dvě blockchainové sítě jsou si velmi podobné a běží paralelně, což uživatelům umožňuje využívat vysokou kapacitu řetězce Binance Chain vedle programovatelnosti inteligentních smluv a interoperability BSC.

Oblíbená otázka, o které pravděpodobně právě teď přemýšlíte; Proč nemohli vývojáři BC implementovat chytré smlouvy na Binance Chain místo toho, aby zcela vytvořili úplně jinou blockchainovou síť?

Zde je důvod,

Realizace chytré smlouvy na Binance Chain by zpomalila funkci burzy a vzhledem k tomu, že rychlé transakce jsou hlavním prodejním místem burzy, nebylo to možné. Chytré smlouvy by také přidaly do obchodování více nepředvídatelných faktorů, což by značně zavádělo indikátory obchodování s kryptoměnami a poskytovalo lepší obchodní upozornění a obchodní signály.

Začínáme s Binance Smart Chain

Síť BSC prospívala řadou aktivit od výměny tokenů, výdělků nebo dokonce ražby nefunkčních tokenů. To znamená, pojďme se dostat k praktičtějším kouskům v síti a úplně prvním krokem je pořídit si chytrou peněženku Binance.

Peněženka BSC aktuálně podporuje rozšířené peněženky prohlížeče Chrome, Firefox a Brave. Pokud již máte účet Binance, můžete jej velmi snadno propojit s peněženkou několika kliknutími. Téměř všechny Dappy mají stejné uživatelské rozhraní pro připojení peněženek a to jednoduše;

  1. Klikněte ikonu Připojit v pravém horním rohu obrazovky
  2. Vyberte Binance Chain Wallet pro Dapps podporující BS peněženku
  3. Ve vyskakovacím okně, které vás spojí s DApp, klikněte na Připojit
  4. Vaše peněženka by se nyní měla objevit vpravo nahoře na obrazovce

Závěr

Inteligentní řetězec Binance využívá inovativní konsensus Proof of Staked Authority (PoSA), který se opírá o 21 indikátorů, které podporují krátkou dobu blokování a nízké transakční poplatky. Síť blockchainu navíc podporuje nativní komunikaci mezi řetězci a zároveň zvyšuje použitelnost tokenu BNB oproti kompatibilitě Ethereum-Virtual-Machine.

Binance Smart Chain zaznamenal za posledních několik měsíců obrovský nárůst pozornosti a aktivity uživatelů; do budoucna se to musí jen zlepšit. Pokud vás zajímají aplikace Defi nebo se chcete připojit k naší komunitě pro včasné signály Binance, kontaktujte nás na Telegram .

Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Recent Articles

Follow Us

Trade Crypto Like a PRO

Decrease the risk of losing everything you have.

A team of 4 professional traders is sharing their personal daily trade setups with you.

Imagine finally having the right strategy, insights and knowledge to profit from the volatile crypto market movements consistently.

Safe Time, and Start Trading Like a PRO Today
Dark Mode