Společnost miliardáře Orlanda Brava se snaží investovat do blockchainových společností

Společnost miliardáře Orlanda Brava se snaží investovat do blockchainových společností

Share Post:

Orlando Bravo

Pod spoluzakladatelstvím Orlanda Brava se společnost private equity Thoma Bravo snaží rozšířit svá území směrem ke kryptoprostoru. Ve čtvrtek společnost odhalila své plány investovat na virtuální konferenci Bloomberg Invest Global.

Během konference položil tazatel otázku, zda Thoma Bravo zváží investici do krypto prostoru. Orlando na začátku zdůraznilo, jak horlivý je Thoma Bravo jako hlavní investor v kole akciového růstu FTX a bude zásadním faktorem v dlouhodobém růstu kryptoměny.

Podle Orlanda evoluce v blockchainu poskytuje velmi hmatatelný rozdíl v případech použití moderních řešení problémů než stávající technologie databázových produktů. Blockchain vnímá jako „mnohem větší“ softwarový trh, který je v dokonalém souladu se zaměřením na software a technologie, které jejich private equity firma zvládá.

Orlando dále poukázal na to, že Thoma nehledala masivní výkupy v tomto odvětví, ale místo toho použila model růstového kapitálu. Orlando se domnívá, že akciový růst v pozdní fázi se v této době v tomto odvětví stává proveditelným investičním schématem v kryptoprostoru.

V příštích 2–5 letech tedy Thoma Bravo sní o tom, že bude první firmou na nákup softwaru na světě.

Bravo Bullish na BTC

Společnost Private Equity, Thoma Bravo, spravuje přes 83 miliard dolarů vlastního kapitálu v softwarovém a technologickém průmyslu. Jen v letošním roce se transakce odhadují na 6,6 miliardy USD z akvizice online poštovní společnosti a 3,7 miliardy USD pro poskytovatele finančního softwaru Calypso Technology.

Orlando bylo minulý týden o chválech bitcoinů, které označovaly za decentralizované, bez tření a bez hranic. Také toto odvětví vnímá jako vynikající zajištění inflace, které zbožňují mladí lidé.

Orlando doufá v úsilí společnosti Thoma Bravo při investování do blockchainových společností; mnoho dalších velkých organizací přidělí prostředky bitcoinu a zvýší jeho ceny.

Pokud jste připraveni upgradovat ze svého telegramového členství ZDARMA a uvidíte v reálném čase signály obchodování kryptoměny a diverzifikaci portfolia ParadiseTeamu, použijte BESTSIGNALS 3% jako promo kód a připojte se PardiseFamilyVIP s touto omezenou slevou hned! Vybírat můžete z Binance VIP , Bitmex , Bybit nebo nově kraken a FTX vip také.

Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Recent Articles

Follow Us

Start earning Profit

We aim to provide our ParadiseMembers with as much information as we can to ensure to maximize long-term profit, no matter if we are in a bullish or bearish market. We are a large scale cryptocurrency community providing you with access to some of the most exclusive life changing cryptocurrency signals, analysis, guidance and much more Trade crypto like a pro
Dark Mode