Obří kino AMC začíná přijímat platby v Doge

Obří kino AMC začíná přijímat platby v Doge

Share Post:

CEO AMC Adam Aron

Kryptoměna Meme Dogecoin dnes slaví obrovský milník, protože obří kino AMC začíná přijímat platby v Doge.

Zákazníci si mohou zakoupit digitální dárkové karty AMC s dogecoinem

Generální ředitel AMC Adam Aron oznámil prostřednictvím Twitteru s tím, že jeho digitální dárkové karty lze nyní zakoupit pomocí dogecoinů. Dogecoin společně s dalšími kryptoměnami bude přijatelný pro digitální karty AMC až do výše 200 $ za den.

AMC Entertainment Holdings již nějakou dobu přijímá bitcoiny. Přidání dogecoinů je krokem k rozšířenému přijetí kryptoměny. Navíc vzhledem k tomu, že dárkové karty jsou přijímány v různých obchodech, tento krok otevírá dogecoin těmto různým obchodům.

AMC odhalilo, že pracuje také na přijímání plateb kryptoměnou za vstupenky a nákupy koncesních stánků.

Mohl by se Doge připojit k BTH, ETH a LTC na seznamu přijatých plateb za vstupenky

V září obří kino AMC oznámilo, že do konce roku budou přijaty bitcoinové hotovosti, etherea a litecoiny. Po oznámení fanoušci Doge požadovali, aby jejich oblíbená kryptoměna meme byla přidána do tohoto seznamu kryptoměn.

Brzy poté generální ředitel AMC Adam Aron zveřejnil na Twitteru anketu s dotazem na své následovníky, zda by se starali o to, aby byl dogecoin přidán stejně jako ostatní. Jak se dalo očekávat, Dogecoin získal z hlasování obrovské hlasy.

Zdá se, že se začaly projevovat výsledky hlasování. Přestože generální ředitel AMC Adam Aron zatím nepotvrdí, zda byl dogecoin oficiálně přidán na seznam kryptoměn, které mají být přijímány pro tikety na konci roku, tento nedávný krok je velmi slibný.

Zprávy o přijetí plateb Doge společností AMC již posilují výkon kryptoměny meme na trhu. Dogecoin se 5. října zvýšil o 13%. V době psaní článku je jeho cena na 0,258 USD, což je 24hodinový nárůst o 2,37%.

Chcete -li získat slevu při každém přihlášení k odběru Členský balíček Mycryptoparise dle vašeho výběru použití BESTSIGNALS 3% jako promo kód.

Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Recent Articles

Follow Us

Trade Crypto Like a PRO

Decrease the risk of losing everything you have.

A team of 4 professional traders is sharing their personal daily trade setups with you.

Imagine finally having the right strategy, insights and knowledge to profit from the volatile crypto market movements consistently.

Safe Time, and Start Trading Like a PRO Today
Dark Mode