Obchodníci s kryptoměnami žádají Binance o velký výpadek vedoucí ke ztrátě v milionech

Obchodníci s kryptoměnami žádají Binance o velký výpadek vedoucí ke ztrátě v milionech

Share Post:

Kryptoburzu Binance čeká další právní žaloba. CFTC tentokrát neohrožuje největší světovou burzu.

Binance byla zradena svými vlastními obchodníky s kryptoměnami. Ale na straně obchodníků je Binance nejprve zradila 19. května, když pozastavila obchodování a během výpadku zlikvidovala všechny běžící pozice.

Liti Capital přislíbila více než 5 milionů dolarů na případ obchodníků proti Binance

Nespokojení obchodníci s kryptoměnami Binance mají podporu švýcarské finanční skupiny Liti Capital, která se zavázala přes 5 milionů dolarů, aby jim pomohla dosáhnout spravedlnosti. Přestože kryptoburza Binance nemá žádné fyzické umístění, obchodníci zahájili mezinárodní arbitrážní řízení proti burze v Hongkongu. Žalobce bude zastoupen newyorskou advokátní kanceláří White & Case.

V době květnového výpadku Binance zažívaly hlavní kryptoměny vrcholy volatility. První skupina obchodníků, kteří se přihlásili, tvrdí, že společně ztratili více než 20 milionů dolarů. Šest investorů pochází ze zemí, které zahrnují Ukrajinu, Austrálii, Francii a USA.

Binance v minulosti popřela nebo sotva odškodnila ty, kteří si stěžovali

Zprávy v té době pokryly příběh konkrétního obchodníka z Kanady, který ztratil pouze 6 milionů dolarů. Obchodník s kryptoměnami jménem Fawaz Ahmed se nemohl dostat z pozice Ether v ten den, kdy Ethereum zaznamenalo svůj největší jednodenní pokles od května 2020. Ahmed dodal, že kompenzace nabízená zákaznickým servisem Binance byla „absurdně“ nízká.

Příběh o výpadku Ahmedovy Binance v květnu je podobný dalšímu z obchodníků s kryptoměnami, kteří přišli o Binance Leveraged Tokens (BLVT) o obchodování 80 000 USD. Obchodník tvrdí, že kvůli poruše API Binance selhaly jeho algoritmické obchodní roboty. Kryptoburza Binance se od incidentu distancovala při prvním kontaktu.

Obchodník se podruhé natáhl k Binance, vyzbrojen screenshotem z tweetu viceprezidenta burzy Aarona Ganga. Gang tvrdil, že ti, kterých se incident z 19. května týká, by měli vyplnit formulář, pomocí kterého by tým péče o zákazníky Binance kontaktoval. Tým péče o zákazníky Binance tentokrát oběti nabídl žetony BLVT v hodnotě 18 000 $. O několik hodin později však Binance zaslal oběti e -mail, že jeho účet byl označen a že musel prodat zadlužený token.

Takových příběhů je několik z mnoha, věří kryptoobchodníci Binance. Prvních šest předpokládá, že 20 milionů dolarů, které tvrdí, se zvýší, jakmile se ozve více obchodníků.

Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Recent Articles

Follow Us

Start earning Profit

We aim to provide our ParadiseMembers with as much information as we can to ensure to maximize long-term profit, no matter if we are in a bullish or bearish market. We are a large scale cryptocurrency community providing you with access to some of the most exclusive life changing cryptocurrency signals, analysis, guidance and much more Trade crypto like a pro
Dark Mode