Největší řetězec kina na světě, který začne přijímat ETH, LTC a BCH

Největší řetězec kina na světě, který začne přijímat ETH, LTC a BCH

Share Post:

V srpnu společnost AMC Entertainment Holdings Inc. (AMC), nejprominentnější řetězec kin v zemi, uvedla, že ve své zprávě o výsledcích za druhé čtvrtletí přijme bitcoiny za online prodej vstupenek a koncesí do konce roku.

AMC jde all-in na altcoiny

AMC zvýšilo počet kryptoměn, které hodlá přijímat jako platbu za lístky do kina a koncese.

Výkonný ředitel AMC Adam Aron ve středečním tweetu uvedl, že nejvýznamnější americký řetězec kinosálů začne kromě bitcoinu přijímat i Ethereum (ETH), Litecoin (LTC) a Bitcoin Cash (BCH).

Podpora AMC pro kryptoměnu

Podle U.Today Aron poprvé oznámil záměr své společnosti zavést podporu pro nejvýznamnější kryptoměnu během hovoru o zisku na začátku srpna.

Během své zprávy o výsledcích za druhé čtvrtletí zábavní byznys odhalil, že bude akceptovat platbu bitcoiny za online lístky. Aron dále dodal, že AMC bude akceptovat také Apple Pay a Google Pay.

Než společnost AMC oznámila svůj záměr přijímat platby kryptoměnami, uvedla, že prozkoumá další možnosti relace blockchainu, a proto se zdá, že altcoinové platby jsou pro film Theater Chain přirozeným tahem.

Platby pomocí bitcoinů měly být k dispozici do konce roku.

Různé firmy přijímající kryptoměny

PayPal Holdings Inc. (PYPL) a Square Inc. (SQ) patří mezi společnosti, které přijímají bitcoiny a další kryptoměny jako platbu.

Společnost Tesla Inc. (TSLA) zažila na začátku letošního roku senzaci, když uvedla, že bude vyžadovat platby bitcoiny, ale tento plán byl odložen v květnu, kdy generální ředitel Elon Musk vyjádřil obavy z dopadu kryptoměny na světovou spotřebu energie.

Poté, co byla miláčkem maloobchodníků během šílenství GameStop, společnost se sídlem v Leawoodu získala na začátku roku 2021 spoustu titulků kvůli nestálým výkyvům jejích akcií.

Díky šílenství memových akcií na začátku letošního roku akcie AMC meziročně vzrostly o 2 100 procent, ale za poslední tři měsíce klesly o 15%.

Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Recent Articles

Follow Us

Trade Crypto Like a PRO

Decrease the risk of losing everything you have.

A team of 4 professional traders is sharing their personal daily trade setups with you.

Imagine finally having the right strategy, insights and knowledge to profit from the volatile crypto market movements consistently.

Safe Time, and Start Trading Like a PRO Today
Dark Mode