MicroStrategy oznamuje další nákup bitcoinů

MicroStrategy oznamuje další nákup bitcoinů

Share Post:

Platforma pro obchodní analýzu a mobilitu Generální ředitel společnosti MicroStrategy Michael Saylor včera prostřednictvím Twitteru oznámil, že společnost zakoupila dalších bitcoinů v hodnotě 177 milionů dolarů.

MicroStrategy nyní vlastní 108 992 BTC

Společnost Business Intelligence MicroStrategy přidala do svého velkého množství bitcoinů 3 907 bitcoinů v době, kdy průměrná cena každé mince dosahovala 45 294 dolarů.

Podání společnosti MicroStrategy u americké komise pro cenné papíry ukazuje, že společnost stála společnost 177 milionů dolarů za její nejnovější nákup bitcoinů. Podle Michaela Saylora nyní MicroStrategy vlastní celkem 108 992 BTC, což je kumulativně kolem 2,918 miliardy USD.

Načasování nákupu bitcoinu společností MicroStrategy bylo, když cena digitální mince klesla o 2% ze 49 191,30 $. Na druhou stranu akcie společnosti, které investoři často používají jako zástupce ceny bitcoinu, klesly z maxima 1 273 $ na 718 $.

Přestože se jedná o obrovský nákup pro přední kryptoměnu podle tržní kapitalizace, akce MicroStrategy neměla na cenu bitcoinu významný vliv. Od dobývání hranice 50 000 $ zpět v květnu se bitcoinu nepodařilo znovu dosáhnout. Bitcoiny se v současné době obchodují za 48 358 USD, což je mírný nárůst od doby, kdy nákup uskutečnila platforma pro obchodní analytiku a mobilitu MicroStrategy.

Michael Saylor’s Business Intelligence Firm MicroStrategy Continuous Support for Bitcoin

Nákup bitcoinu u MicroStrategy dokazuje závazek Michaela Saylora a společnosti na vedoucí kryptoměně podle tržní kapitalizace. Největší bitcoinová sázka společnosti se nedávno stala rok stará.

Platforma pro obchodní analýzu a mobilitu Bitcoiny společnosti MicroStrategy jsou více než dvojnásobné v porovnání s jakoukoli jinou veřejně obchodovanou společností na trhu. Výrobce elektromobilů Tesla následuje za MicroStrategy s přibližně 42 000 bitcoiny, jak naznačuje její generální ředitel Elon Musk.

Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Recent Articles

Follow Us

Trade Crypto Like a PRO

Decrease the risk of losing everything you have.

A team of 4 professional traders is sharing their personal daily trade setups with you.

Imagine finally having the right strategy, insights and knowledge to profit from the volatile crypto market movements consistently.

Safe Time, and Start Trading Like a PRO Today
Dark Mode