Mastercard získává kryptografickou sledovací firmu CipherTrace

Mastercard získává kryptografickou sledovací firmu CipherTrace

Share Post:

Vzhledem k nejnovější akci společnosti se zdá, že důraz Mastercard na kryptoměnu a digitální měnu dostal nový rozměr.

Mastercard získává CipherTrace

Podle tiskového prohlášení zveřejněného ve čtvrtek se monopol na globální platby dohodl na koupi CipherTrace, blockchainové zpravodajské společnosti s schopnostmi krypto -forenzní služby pro více než 900 kryptoměn.

Nákup nebyl podrobně odhalen, ale ilustruje nedávný růst v odvětví sledování kryptoměn, když se vlády a instituce snaží zvýšit dohled a dodržování předpisů.

Společnost Third Point Ventures Daniela Loeba vedla na začátku letošního roku investici ve společnosti 27 milionů dolarů. Po investici 100 milionů dolarů řady D si konkurenční vyšetřovací společnost Chainalysis ocenila 2 miliardy dolarů.

Plány CipherTrace společnosti Mastercard

Mastercard hodlá v rámci akvizice začlenit operace CipherTrace do svých řešení kybernetické bezpečnosti pro digitální aktiva.

Podle prohlášení bude společnost Mastercard integrovat své kybernetické schopnosti s technologií CipherTrace, aby odlišila infrastrukturu platebních karet a plateb v reálném čase. Dohoda umožní zákazníkům a partnerům společnosti Mastercard využívat digitální aktiva, přičemž zůstane v souladu s finančními regulačními požadavky.

Ajay Bhalla, vedoucí oddělení kybernetických a zpravodajských informací společnosti Mastercard, nákup komentoval s tím, že rozvoj kryptoprůmyslu si vynutil potřebu důvěryhodných a bezpečných operací.

Společnost Mastercard byla skutečně aktivní v prostoru pro investování do kryptoměn a blockchainů a uzavírala smlouvy s centrálními krypto primitivy, jako jsou Gemini a BitPay, v prostoru kryptokreditních a debetních karet.

Generální ředitel společnosti Mastercard v červenci uvedl, že firma potřebuje vyvinout významnou stopu v krypto sektoru. Behemoth plateb oznámil své záměry stát se v té době de-facto testovacím partnerem pro stablecoin a digitální měnové iniciativy centrální banky.

CipherTrace vyvíjí sledovací nástroj Monero, který má pomoci vyšetřování amerických DHS

Nákup CipherTrace, klíčového účastníka krypto forenzního prostoru, mohl být zaměřen na zvýšení spolupráce s centrálními bankami a emitenty stablecoinů v otázkách digitální měny. Crypto.com odhalilo záměry začlenit technologii „Traveler“ společnosti CipherTrace do své sady nástrojů pro dodržování předpisů, jak již dříve informoval server Cointelegraph, aby bylo zajištěno dodržování „cestovního pravidla“ Financial Action Task Force.

Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Recent Articles

Follow Us

Start earning Profit

We aim to provide our ParadiseMembers with as much information as we can to ensure to maximize long-term profit, no matter if we are in a bullish or bearish market. We are a large scale cryptocurrency community providing you with access to some of the most exclusive life changing cryptocurrency signals, analysis, guidance and much more Trade crypto like a pro