Karta Bakkt je nyní k dispozici ve službě Google Pay v novém partnerství

Karta Bakkt je nyní k dispozici ve službě Google Pay v novém partnerství

Share Post:

Bakkt podpora Google Pay

Trh s digitálními aktivy Bakkt uzavřel partnerství se společností Google, aby do služby Google Pay přidal „kartu Bakkt“. „Bakkt Card“ je virtuální debetní karta Visa vydaná kryptoburzou jejím uživatelům k online nákupům běžného zboží a služeb.

S tímto novým přírůstkem mohou uživatelé používat Bakkt Card online a v obchodech dostupných na Google Pay.

Při oznamování partnerství Bakkt vysvětlil, že uživatelé budou mít své kryptoměnové zůstatky převedeny na fiat měnu, aby bylo možné provádět transakce. Uživatelé Bakktu již mohli na platformě nakupovat, prodávat, odesílat a utrácet digitální aktiva. Výdaje budou nyní rozšířeny na Google Pay.

Google Cloud bude preferovaným poskytovatelem cloudu pro Bakkt

Podpora Bakkt Google Pay není jedinou funkcí z tohoto partnerství. Bakkt bude také používat Google Cloud jako svého preferovaného poskytovatele cloudu. Google Cloud bude napájet řešení Bakkt a prodávat je renomovaným maloobchodníkům a obchodníkům v USA

Řešení společnosti Bakkt se zaměří na oblasti umělé inteligence, schopnosti strojového učení a funkce geolokace. Pokud jde o funkce geolokace, Bakkt z digitálních aktiv využije špičkové zdroje služby Google Cloud k vývoji hlubokých poznatků o podnikání, které zohledňují polohu.

Gavin Michael, generální ředitel Bakkt, v komentáři k partnerství uvedl, že je to důkaz silné pozice kryptoburzy na trhu digitálních aktiv.

Bakkt plánuje využít výhody tohoto nového partnerství se společností Google, aby svým spotřebitelům poskytl bezpečný, spolehlivý a spolehlivý způsob, jak si užít digitální aktiva v reálném čase.

Bakkt se těší na rozšíření možností odkupu věrnosti zákazníkům a poskytne svým partnerům údaje o chování spotřebitelů.

Podpora společnosti Bakkt Google Pay k urychlení digitálního obchodu

Prezidentka Google Cloud North America, Kirsten Kliphouse, vyjádřila hrdost na oborového giganta, který pomohl Bakktu zrychlit na inovativní řešení. Kliphouse popsal Google Cloud jako společnost zaměřenou na zrychlení digitálního obchodu, která pohání mnoho maloobchodníků a obchodníků. Obě společnosti usilují o další velké úspěchy partnerství.

Pokud jste připraveni upgradovat ze svého ZDARMA členství v telegramu a v reálném čase sledovat signály obchodování s kryptoměnami a diverzifikaci portfolia ParadiseTeamu, použití BESTSIGNALS 3% jako promo kód a připojte se PardiseFamilyVIP s touto omezenou slevou hned! Vybírat můžete z Binance VIP , Bitmex , Bybit nebo nově kraken a FTX vip také.

Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Recent Articles

Follow Us

Start earning Profit

We aim to provide our ParadiseMembers with as much information as we can to ensure to maximize long-term profit, no matter if we are in a bullish or bearish market. We are a large scale cryptocurrency community providing you with access to some of the most exclusive life changing cryptocurrency signals, analysis, guidance and much more Trade crypto like a pro
Dark Mode