JPMorgan a UniCredit Partner pro platební transakce SWIFT Go v celé Evropě a USA

JPMorgan a UniCredit Partner pro platební transakce SWIFT Go v celé Evropě a USA

Share Post:

SWIFT Go Payment

Přední poskytovatel finančních služeb v Evropě, JP Morgan a americký bankovní gigant Unicredit oznámili partnerství, které umožní bezproblémové provádění plateb SWIFT Go mezi Evropou a Spojenými státy.

Podle oficiálního oznámení vydaného společností Unicredit projekt SWIFT Go umožní zákazníkům zasílat platby v bezpečném, transparentním a cenově výhodném prostředí. Nový projekt využívá proprietární řešení PayDirect společnosti JPMorgan a Swift Go k provádění plateb až do výše 10 000 USD do všech poboček společnosti JPMorgan Chase v USA.

The uvolnění slibuje, že platby budou připsány ve stejný den a pro příjemce zdarma.

Spolupráce UniCredit a JP Morgan na platebních transakcích SWIFT Go mezi Evropou a USA je prvním krokem společnosti SWIFT Go při jejích pokusech o zavedení v USA. Později budou pro zákazníky UniCredit spuštěny strategie expanze po celé Evropě.

Global Head of Cash Management společnosti UniCredit, Raphael Barisaac, si myslí, že jejich společnost vždy usilovala o inovace v platebním sektoru, které budou koncovým zákazníkům poskytovat lepší výsledky. Jejich spolupráce s JPMorgan naznačuje, že jak se snaží přinášet ta nejlepší možná řešení, a doufají, že to jejich klienti přenesou.

Vedoucí globálního clearingového produktu ve společnosti JP Morgan, Gayathri Vasudev, dodal, že JP se zavázala k celosvětové inovaci platebního průmyslu. Tým uvádí, že jsou potěšeni, že UniCredit využívá své vlastní řešení PayDirect a Swift Go ke zlepšení logistiky plateb. Vasudev dále upřesnil, že UniCredit doručuje platby do USA prostřednictvím PayDirect a SWIFT Go.

Tento nový přístup bude s výhodou využívat americkou zúčtovací síť s nízkými hodnotami (ACH), a umožní tak příjemné end-to-end prostředí a transparentnost poplatků.

JPMorgan se skutečně věnuje příčině; Začátkem tohoto roku bankovní gigant navázal partnerství s DBS a Temasek s cílem vyvinout novou blockchainovou síť pro přeshraniční platby.

Pokud jste připraveni upgradovat ze svého VOLNÝ, UVOLNIT telegramové členství  a v reálném čase sledovat signály obchodování s kryptoměnami a diverzifikaci portfolia ParadiseTeamu, použití BESTSIGNALS 3%  jako promo kód  a přidej se PardiseFamilyVIP  s touto omezenou slevou hned! Vybírat můžete z Binance VIPBitmex , Bybit nebo nově kraken a FTX vip také.

Leave a Replay

Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Recent Articles

Follow Us

Start earning Profit

We aim to provide our ParadiseMembers with as much information as we can to ensure to maximize long-term profit, no matter if we are in a bullish or bearish market. We are a large scale cryptocurrency community providing you with access to some of the most exclusive life changing cryptocurrency signals, analysis, guidance and much more Trade crypto like a pro