FTX se připojuje k Coinbase, Kraken s US GAAP Audit Pass

FTX se připojuje k Coinbase, Kraken s US GAAP Audit Pass

Share Post:

FTX i FTX.US úspěšně dokončily a prošly všemi požadavky v rámci auditu US GAAP (General Accepted Accounting Principles) v USA a plánují u nich pokračovat v outsourcingu auditů.

Tuto skvělou zprávu oznámil generální ředitel a zakladatel FTX Sam Bankman-Fried prostřednictvím své stránky účtu na Twitteru.

Audity prováděné americkými GAAP se provádějí za účelem ověření, zda účetní jednotka dodržuje účetní zásady, standardy a postupy rady pro finanční účetní standardy (FASB). GAAP zajišťuje, že finanční výkaznictví je zefektivněno z důvodu transparentnosti a konzistence mezi jednotlivými organizacemi.

Zatímco předávání GAAP může být pro FTX první, Coinbase a Kraken historicky prošly regulačními standardy FASB. Prezident FTX, Brett Harrison, uvedl, že přestože nejsou první kryptoburzou, která prošla auditem GAAP, zůstávají nadšení, když ostatním kryptosvětům a dalším regulačním orgánům ukážou svou vážnost vůči transparentnosti. „Je to něco, na čem pracujeme několik měsíců a jsme z toho nadšení,“ řekl Brett

Obchodní model TFX se liší od většiny burz s kryptoměnami v tom, že umožňuje obchodování s tokenizovanými deriváty. Brett odhalil, jak společnost FTX neustále kontaktovala regulační orgány, které se snaží vytvořit vztah spolupráce prostřednictvím regulované obchodní činnosti. Nyní mohou s touto novou aliancí odpočívat.

Klasifikace tokenů

Když byl dotázán na největší problém, který ovlivňuje výměny kryptoměn, Brett odpověděl, že skutečným řešením je, zda by určité tokeny měly být klasifikovány jako cenné papíry. Pokud je token klasifikován jako cenný papír, organizace nemůže nabídnout neregistrované zabezpečení pro obchodování žádnému neakreditovanému investorovi. Brett poukázal na to, že tato nejasnost také způsobila Rippleovi potíže s americkou komisí pro cenné papíry.

FTX, jak vysvětluje jejich prezident, bude bedlivě sledovat předsedu SEC Garyho Ganslera, který slibuje, že bude regulace kryptoměn prioritou a definuje správnou klasifikaci digitálních aktiv.

Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Recent Articles

Follow Us

Trade Crypto Like a PRO

Decrease the risk of losing everything you have.

A team of 4 professional traders is sharing their personal daily trade setups with you.

Imagine finally having the right strategy, insights and knowledge to profit from the volatile crypto market movements consistently.

Safe Time, and Start Trading Like a PRO Today
Dark Mode