Elon Musk se přidává k poradnímu sboru Dogecoin Foundation

Elon Musk se přidává k poradnímu sboru Dogecoin Foundation

Share and Get Popular🚀

Dogecoinová nadace se vrací s velkým náskokem, pokud se její členové poradního sboru mají na co dívat. Mezi nimi je dlouholetý spolupracovník generálního ředitele Tesla a SpaceX Elona Muska Jared Birchall.

Společník Elona Muska Birchall je také generálním ředitelem Neuralink. Je vedoucím Muskovy rodinné kanceláře a bývalým senior viceprezidentem společnosti Morgan Stanley.

Dogecoinův úspěch mohl nadaci oživit

Birchall se připojí k spoluzakladateli Dogecoinů Billymu Markusovi, spoluzakladateli Etherea Vitalikovi Buterinovi jako členům poradního sboru. Dalšími členy představenstva jsou prominentní členové komunity Dogecoinů Jens Wiechers, Gary Lachance a Timothy Stebbing a hlavní vývojáři Ross Nicoll a Michi Lumin.

Nadace byla zahájena jako nezisková organizace v roce 2014, rok poté, co byla založena oblíbená kryptoměna dolocoinů Elona Muska. Od začátku jako kryptoměna memů se Dogecoin stal sedmou největší kryptoměnou s tržní kapitalizací 41 miliard dolarů.

Může to být tento pozoruhodný úspěch, který ovlivnil návrat Nadace Dogecoin. Podle tiskového prohlášení oznamujícího reaktivaci tým uvedl své poslání podporovat současné jádro dogecoinů a budoucí vývojáře dogecoinů pracující na plný úvazek prostřednictvím sponzorství. Základ oblíbeného kryptoměny Dogecoinů Elona Muska také poskytne uvítací přistání novým přispěvatelům, kteří doufají, že pomohou s projektem.

Při zahájení činnosti nadace doufá, že si zajistí tříletý rozpočet a bude pracovat s malým personálem, který se věnuje práci na dogecoinech na plný úvazek.

Inkluze Birchall potvrzuje podporu Elona Muska pro dogecoiny

Zahrnutí spolupracovníka Elona Muska Birchalla do poradního sboru nadace potvrzuje dlouhodobou podporu miliardáře pro dogecoin. Začátkem minulého měsíce Musk kritizoval bitcoiny a etherea za jejich vysoké transakční poplatky a pomalost. Prostřednictvím Twitteru podpořil názor Marka Cubana, že Dogecoin je nejlepší kryptoměna jako prostředek směny. Po tweetu kryptoměna mem vzrostla na 0,35 $, což byla její nejvyšší úroveň od června. 

Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Recent Articles

Follow Us

Trade Crypto Like a PRO

Decrease the risk of losing everything you have.

A team of 4 professional traders is sharing their personal daily trade setups with you.

Imagine finally having the right strategy, insights and knowledge to profit from the volatile crypto market movements consistently.

Safe Time, and Start Trading Like a PRO Today
Dark Mode