Coinbase Pro uvádí soupeře Dogecoinů Shiba Inu

Coinbase Pro uvádí soupeře Dogecoinů Shiba Inu

Share Post:

Coinbase Pro, profesionálně orientovaná skupina populární americké burzy Coinbase, uvedla dogecoinového rivala Shiba Inu.

Společnost Coinbase Pro ve čtvrtek oznámila prostřednictvím Twitteru prohlášení, že příchozí převody pro SHIB jsou k dispozici v regionech, kde je k dispozici obchodování.

Shiba Inu není k dispozici na hlavní platformě Coinbase

Coinbase Pro upřesnilo, že mince Shiba Inu nebude k dispozici na hlavní platformě Coinbase ani prostřednictvím spotřebitelských mobilních platforem. Slíbilo učinit další oznámení, zda a kdy přidá podporu na těchto platformách.

Co se týče Coinbase Pro, obchodování by začalo ve 9:00 PT ve čtvrtek 9. září. Obchodníci by do té doby nemohli sázet. Před zahájením obchodování bylo navíc nutné splnit podmínky likvidity. Teprve poté mohou být spuštěny knihy objednávek SHIB-USD a SHIB-USDT.

Přidání Shiba Inu na Coinbase Pro bude zahájeno v pořadí knih tří fází. Pokud by pokročilé tržiště Coinbase Pro posoudilo, zda objednávkové zákoutí splňují svůj cíl pro zdravý a spořádaný trh, rozhodl se ponechat knihu v jednom stavu nebo pozastavit obchodování s dogecoinovým rivalem.

Špičková americká burza Coinbase původně oznámila, že v polovině června uvede svého rivala dogecoinů Shiba Inu. Nebyl však schopen splnit slib citující technické problémy.

I přes neúspěch byli investoři přesvědčeni o tom, že Coinbase přidá Shiba Inu, protože kryptoburza již přidala podporu pro token SHIB do Coinbase Custody. Funkce Coinbase Custody umožňovala obchodníkům ukládat a vybírat preferované podporované kryptoměny.

Společnost SHIB je uvedena uprostřed svého nárůstu cen s konkurenčními dogecoiny

Před tímto nejnovějším přírůstkem jak Shiba Inu, tak jeho konkurenční memová kryptoměna, Dogecoin zažil cenové rázy. Obě mince se mohly prudce zvýšit kvůli poklesu jejich zájmu.

Část trhu však zmiňuje pokles cen SHIB jako napodobeninu toho, co se děje s memovou kryptoměnou Dogecoin. Podle této části „Když králův mem stoupá, jeho dvůr se pohybuje v soucitu“.

Leave a Replay

Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Recent Articles

Follow Us

Start earning Profit

We aim to provide our ParadiseMembers with as much information as we can to ensure to maximize long-term profit, no matter if we are in a bullish or bearish market. We are a large scale cryptocurrency community providing you with access to some of the most exclusive life changing cryptocurrency signals, analysis, guidance and much more Trade crypto like a pro