Bots Inc. Umožňuje platby dogecoinem za ojetá auta Tesla

Bots Inc. Umožňuje platby dogecoinem za ojetá auta Tesla

Share Post:

Generální ředitel společnosti Tesla Elon Musk v minulosti naznačil možnost, že výrobce elektromobilů bude přijímat platby dogecoinem. Navzdory jeho hlasování, které sbíralo obrovské ano, Tesla zatím po upuštění bitcoinu nepřijme žádnou jinou kryptoměnu.

Pro zákazníky Tesly, kteří chtějí provádět kryptoměny, však není veškerá naděje ztracena. Globální technologická společnost Bots Inc. spustila funkci, která by zákazníkům umožňovala platit za vozy Tesla pomocí kryptoměny meme Dogecoin. Háčkem této funkce však je, že bude k dispozici pouze místním prodejcům automobilů prodávajících ojeté vozy Tesla.

Dogecoinové platby budou pro trh s ojetými vozy Tesla výhodou

Bots Inc. se zabývá řešeními založenými na blockchainu v oblasti kybernetické bezpečnosti, poradenství, finančního průmyslu, těžby kryptoměn, oprav důlních zařízení a pojišťovnictví. Bots Inc. se specializuje na vývoj decentralizovaných finančních aplikací pro různá průmyslová odvětví.

Dogecoinové platby společnosti Bots Inc. byly průkopníkem jako forma plateb přijímaná mezi veřejně obchodovanými společnostmi. Očekává se proto, že nyní volí stejnou memovou kryptoměnu Dogecoin jako možnost platby za ojeté vozy Tesla.

Observer.com nedávno vydal zprávu o globálním nedostatku mikročipů, které zasáhly toto odvětví. Výsledkem bylo snížení výroby nových automobilů a následný nárůst cen ojetých vozů.

Některé populární značky automobilů získávají na trhu ojetin více než jejich zcela nové protějšky. Například mírně používaný sedan Tesla Model 3 stojí v průměru 1 300 dolarů, což je o 2,9 procenta více než zcela nový, který v současnosti prodává od 35 690 do 52 690 dolarů.

Sedm až jedenáctitýdenní čekání, na které musí kupující zbrusu nových vozů Tesla čekat, také zvýšilo potřebnost ojetých vozů. Vzhledem k těmto faktorům jsou platby dogecoinů společnosti Bots Inc. za ojeté vozy Tesla velmi výhodnou funkcí pro kupující.

Spuštění Bots Inc. by mohlo být další posilou dogecoinů

Kryptoměna Meme Dogecoin se pomalu vzpamatovává z výrazného poklesu cen ve druhém čtvrtletí. K jejímu vzestupu přispěl nedávný tweet od miliardáře Marka Cubana, který označil Teslu za nejsilnější kryptoměnu z hlediska plateb. Vtipná kryptoměna stoupla na 0,35 dolaru, což byla nejvyšší úroveň od června.

Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Recent Articles

Follow Us

Trade Crypto Like a PRO

Decrease the risk of losing everything you have.

A team of 4 professional traders is sharing their personal daily trade setups with you.

Imagine finally having the right strategy, insights and knowledge to profit from the volatile crypto market movements consistently.

Safe Time, and Start Trading Like a PRO Today
Dark Mode