BitMEX oznamuje dva nové granty vývojářům bitcoinů

BitMEX oznamuje dva nové granty vývojářům bitcoinů

Share Post:

Rene Pickhardt a Chris Coverdale získali od BitMEX dva nové granty na vývoj bitcoinů s otevřeným zdrojovým kódem, což znamená ukončení grantového programu společnosti do roku 2021.

Rene a Chris dostávají  Grant BitMEX

Rene a Chris získali do května 2022 každý měsíc stipendium ve výši 33 333 $, což je ekvivalent 50 000 $ ročně. Podle prohlášení má toto prozatímní financování pomoci potenciálním vývojářům při přechodu na vývoj bitcoinů na plný úvazek.

Podle této zprávy generální ředitel BitMEX Alex Höptner uvedl, že zahrnutí Rene Pickhardta a Chris Coverdale do open-source programu udělování cen vývojářům bitcoinů zvyšuje celkový počet vývojářů s otevřeným zdrojovým kódem na šest.

 Alex řekl, že jsou hrdí na svůj dlouhodobý závazek vůči bitcoinu a open-source softwaru. Dodal, že jsou nadšeni, že se Rene a Chris zapojili do programu, a budou v příštích letech podporovat vývoj bitcoinů.

Renein plán na grant BitMEX

Rene se bude snažit zlepšit spolehlivost platebního procesu Lightning Network. V březnu vydal dokument, který představil pravděpodobnostní hledání cest a sloužil jako základ pro jeho následnou práci na optimálně spolehlivých a levných platebních tocích, kterou předložil v červenci.

Rene plánuje poskytnout svůj průlomový algoritmus pro hledání cest, nazvaný „Pickhardt Payments“, jako knihovnu, kterou mohou používat uzly, peněženky a poskytovatelé služeb Lightning Network. 

Rene bude díky financování BitMEX pokračovat ve vývoji svého optimálního algoritmu platebních toků a pracovat na mnoha následných problémech, které jeho článek přináší.

Chrisův plán na grant BitMEX 

Na druhou stranu se Chris bude soustředit na těžbu bitcoinů. Vývojář bude i nadále pracovat na technologii Stratum V2 Bitcoin mining mining, kterou vyvíjí od února.

Protokol namísto outsourcingu těchto rozhodnutí provozovateli těžebního fondu umožňuje koncovým těžařům vybrat transakce a smluvní bloky přímo, což zvyšuje účinnost přenosu dat a odolnost vůči cenzuře bitcoinů.

Slush Pool/Braiins také pracují na implementaci protokolu. Nicméně financování BitMEX si klade za cíl podpořit Chrise v jeho vlastní implementaci a zároveň zvýšit možnosti úspěchu Stratum V2.

Kromě Rene a Chrise také BitMEX financuje správce bitcoinu Core Michael Ford, Gleb Naumenko, vývojář Bitcoin Core Sjors Provoost a vývojář Utreexo Calvin Kim.

BitMEX uvedl, že financování bylo zajištěno pro všech šest příjemců grantu do května 2022, kdy firma vyhodnotí obnovení.

Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Recent Articles

Follow Us

Start earning Profit

We aim to provide our ParadiseMembers with as much information as we can to ensure to maximize long-term profit, no matter if we are in a bullish or bearish market. We are a large scale cryptocurrency community providing you with access to some of the most exclusive life changing cryptocurrency signals, analysis, guidance and much more Trade crypto like a pro
Dark Mode