Binance Australia jmenuje bývalého generálního ředitele společnosti Digitalx Exec

Binance Australia jmenuje bývalého generálního ředitele společnosti Digitalx Exec

Share Post:

Společnost Binance Australia oznámila, že najme Leigh Travers, bývalého generálního ředitele pro místní blockchainové technologie a platby DigitalX jako svého nového generálního ředitele.

Travers pracuje ve společnosti DigitalX sedm let a dříve působil ve správní radě Blockchain Australia, přední místní asociace blockchainového průmyslu.

Binance Australia najme Leigh Travers

Díky své práci ve firmách Fintech a Investment Advisory strávil Leigh Travers deset let pěstováním spojení ve finančním a technologickém sektoru. Leighova schopnost získat buy-in od klíčových hráčů uvnitř společnosti, napříč odvětvím a od investorů vyústila v zajímavé možnosti Fintech.

Po provedení zpětného převzetí australské burzy kótované společnosti Macro Energy Ltd v červnu 2014 se DigitalX stala první veřejně kótovanou blockchainovou společností na světě.

Traversovy góly na Binance Australia

Travers zdůrazňuje, že by se podle prohlášení Binance ze dne 28. srpna zaměřil na rozvoj spojení Binance Australia s regulátory a rozšíření značky společnosti.

Podle Traverse mají povinnost pomáhat ovlivňovat rozvoj svého podnikání, což zahrnuje stanovení priorit interakce a diskuse s tvůrci politik a regulačními orgány.

Dále uvedl, že jako průmysl chápe, jak je důležité pokračovat v budování vztahů s regulačními úřady, přičemž znovu potvrzuje oddanost své společnosti dodržování předpisů a osvědčených postupů.

Binance Australia byla spuštěna v červenci 2020

Provozovatelem Binance Australia je InvestbyBit Pty Ltd (Binance Australia), digitální směnárna, která začala v září 2017 a je registrována u australského centra pro zprávy o transakcích a analýzy (AUSTRAC).

Binance Australia poskytuje výhradně spotové převody fiat na digitální měnu a naopak.

InvestbyBit byl přejmenován na Binance Pay 22. února 2019, poté o čtyři dny později změnil svůj název na Binance Lite a 6. srpna 2020 rebranding na Binance Australia, podle australského obchodního rejstříku.

Jeff Yew, bývalý generální ředitel Binance Australia, opustil firmu v dubnu. Yew zahájil Monochrome, podílový fond zaměřený na penzijní fondy a lidi s vysokou čistou hodnotou, následující měsíc.

V rozhovoru pro Sydney Morning Herald v květnu Yew uvedl, že australští zákonodárci neposkytli průmyslu digitálních aktiv dostatečnou legislativní jistotu.

Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Recent Articles

Follow Us

Trade Crypto Like a PRO

Decrease the risk of losing everything you have.

A team of 4 professional traders is sharing their personal daily trade setups with you.

Imagine finally having the right strategy, insights and knowledge to profit from the volatile crypto market movements consistently.

Safe Time, and Start Trading Like a PRO Today
Dark Mode