Bank of England bude spěchat za BTC, než dosáhne 1 milionu USD: Max Keizer

Bank of England bude spěchat za BTC, než dosáhne 1 milionu USD: Max Keizer

Share Post:

Expert na bitcoiny Max Keizer

Podle odborníka na bitcoiny Maxe Keizera bude Bank of England (BoE) spěchat na nákup bitcoinu, než se měna obchoduje za 1 milion dolarů.

Podle Express.co.uk se Keizer domnívá, že případné přijetí bitcoinu Bank of England je součástí širší myšlenky, že aktivum „zabilo“ centrální banky.

Tvrdí, že Bank of England zvažuje v budoucnu přijetí bitcoinu, což srovnává s pěti fázemi truchlení. Banka je podle Keizera uprostřed výbuchu vzteku.

„Fáze vyjednávání bude jejich fází digitální měny v centrální bance, a pokud to selže, bude následovat zoufalství, protože cena dosáhne 363 000 GBP (500 000 USD), následované přijetím, protože Bank of England se snaží nakoupit bitcoiny, než dosáhne 727 000 GBP (1 $ milion) za minci, “dodal Keizer.

Sir Jon Cunliffe, zástupce guvernéra Bank of England, řekl, že kryptoměny jsou nebezpečím pro světovou ekonomiku a měly by regulovat průmysl.

Tvrdý postoj Bank of England k bitcoinu

Bitcoin a kryptoměny podle Cunliffe mohou obvykle způsobit finanční katastrofu, pokud nebudou implementována přísná omezení. Podle něj byl hlavním důvodem zákazu bitcoinu nestálost aktiva. Cunliffe tvrdí, že:

„Jak však ukázala finanční krize, k problémům s finanční stabilitou nepotřebujete významnou část finančního sektoru.“ V roce 2008 měl trh s rizikovými hypotékami hodnotu asi 1,2 bilionu dolarů. “

Koncept digitální měny centrální banky (CBDC) získává po celém světě na síle s cílem posílit platební systémy a přeshraniční obchod.

Podle Banky bude nová pracovní skupina zkoumat „případy použití CBDC; ekonomické, funkční a technické možnosti návrhu, včetně přeshraniční interoperability; a výměnu znalostí o vývoji technologií“.

Rovněž bude úzce spolupracovat s dalšími mezinárodními fóry a organizacemi, jako je Rada pro finanční stabilitu a Výbor pro platby a tržní infrastrukturu (CPMI), v jehož čele stojí Cunliffe.

Pokud jste připraveni upgradovat ze svého VOLNÝ, UVOLNIT  telegramové členství  a v reálném čase sledovat signály obchodování s kryptoměnami a diverzifikaci portfolia ParadiseTeamu, použití BESTSIGNALS 3%  jako promo kód  a přidej se PardiseFamilyVIP  s touto omezenou slevou hned! Vybírat můžete z Binance VIPBitmex , Bybit nebo nově kraken a FTX vip také.

Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Recent Articles

Follow Us

Trade Crypto Like a PRO

Decrease the risk of losing everything you have.

A team of 4 professional traders is sharing their personal daily trade setups with you.

Imagine finally having the right strategy, insights and knowledge to profit from the volatile crypto market movements consistently.

Safe Time, and Start Trading Like a PRO Today
Dark Mode