Walmart se potápí do kryptoměny podle své nejnovější pracovní reklamy

Walmart se potápí do kryptoměny podle své nejnovější pracovní reklamy

Share Post:

Americký maloobchodní gigant Walmart se zdá, že se potápí do kryptoměny, pokud je jeho nejnovější reklama na reklamu něco, čím se dá projít.

Před několika hodinami zveřejnil Walmart na LinkedIn, že hledá produktového leadera pro svoji divizi digitální měny a kryptoměny. Vedoucí digitální měny a kryptoměn bude odpovědný za poskytování vedení metodami identifikace technologií a trendů zákazníků.

Kandidát identifikuje příležitosti pro integraci se společností Crypto

Walmart se bude spoléhat na vedení kryptoproduktů, aby mu poradil při budování stávajících trendů na scéně digitální měny. Také by identifikoval investice a partnerství související s kryptoměnami. Specifikace je obzvláště vzrušující pro krypto komunitu. Znamená to, že existuje příležitost pro maloobchodníka s velkými krabicemi Walmart integrovat se s krypto společnostmi.

Inzerát na pracovní místo společnosti Walmart pokračoval v upřesnění vedoucího produktu „bude zodpovědný za rozvoj strategie digitální měny a plánu produktů“.

Slova reklamy ukazují na to, že americký maloobchodní gigant Walmart zahájil cestu kryptoměnou. Ačkoli podrobnosti o tom, jak bude Walmart zapojen do kryptoměny, nejsou známy, nejzjevnějším způsobem je přijímání krypto plateb.

Big-Box maloobchodník Walmart Není novinkou v produktech souvisejících s blockchainem

Inzerát na práci Walmart přichází několik týdnů poté, co se objevily zvěsti, že jeho největší rival Amazon vstupoval do kryptoscény. Pověsti také pocházely z inzerátu práce Amazonu na vedoucí produkt digitální měny a blockchainu.

Walmart se však v minulosti ponořil do záležitostí souvisejících s blockchainem. V roce 2019 americký maloobchodní gigant požádal o patent na cenově stabilní kryptoměnu. Digitální aktivum by bylo podobné Libra, rodícímu se projektu Facebooku.

Společnost Walmart příležitostně uplatnila využití technologie distribuované účetní knihy ke sledování produktů, jako jsou potraviny a drogy, v dodavatelském řetězci. Na začátku letošního roku navíc maloobchodník s velkými krabicemi Walmart vytvořil fintechovou jednotku s názvem Hazel ve snaze získat podíl na koláči spotřebitelského financování.

Leave a Replay

Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Recent Articles

Follow Us

Start earning Profit

We aim to provide our ParadiseMembers with as much information as we can to ensure to maximize long-term profit, no matter if we are in a bullish or bearish market. We are a large scale cryptocurrency community providing you with access to some of the most exclusive life changing cryptocurrency signals, analysis, guidance and much more Trade crypto like a pro