Visa se připravuje na integraci kryptoměn v Brazílii

Visa se připravuje na integraci kryptoměn v Brazílii

Share Post:

Tradiční brazilské banky se chystají začít nabízet služby kryptoměny díky globálnímu platebnímu gigantu Visa.

Visa plánuje integrovat řešení kryptoměny do tradičních bankovních platforem v Brazílii. Podle Eduarda Abreua, viceprezidenta nového obchodu pro kreditní kartu obřího brazilského Visa, bude projekt umožněn prostřednictvím API vyvinutých společností Visa. Rozhraní API pak sjednotí tradiční banky s kryptografickými produkty.

Jak z toho budou mít uživatelé užitek?

Integrace kryptoměn Visa by klientům umožnila využívat služby, jako jsou přímé investice do kryptoměn a ETF, v rámci banky bez meziproduktů.

Visa také pracuje na vývoji kryptoměnových karet, které uživatelé propojí se svými bankovními účty. Obří kreditní karty Visa je v koalici s různými národními společnostmi, aby to bylo možné. Přestože odhadovaný čas příjezdu ještě není potvrzen, Visa zjevně diskutuje se společnostmi jako Zro Bank, Alterbank a Rippio.

Kromě krypto řešení využívá globální platební gigant Visa také technologii blockchain, která umožňuje vypořádání plateb mezi společnostmi využívajícími inteligentní smlouvy. Projekt bude blockchainem orientovaným na B2B (business-to-business).

Podle Abreu se projekt chytré smlouvy již přesunul do fáze testování. Visa monitoruje, jak systém funguje s některými jejich zákazníky, a o vývoji bude informovat později. Blockchain orientovaný na B2 B bude podporovat transparentnost plateb mezi poskytovateli a dodavateli. Díky tomu budou všechny zúčastněné strany moci bezproblémově ověřovat platby prostřednictvím systému.

Otevření kryptoměn v Brazílii

Integrace kryptoměn Visa s brazilskými tradičními bankami pravděpodobně otevře kryptoměny v Brazílii. Na základě dalších aktivit na kartovém gigantu v Brazílii se platba bitcoinem chystá rozšířit.

Globální platební gigant Visa se chystá začít v Brazílii testovat přímé platby bitcoinem pro transakce, které převádějí bitcoiny přímo na jiné účty. Namísto současného systému, který používá prostředníka k převodu finančních prostředků.

Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Recent Articles

Follow Us

Start earning Profit

We aim to provide our ParadiseMembers with as much information as we can to ensure to maximize long-term profit, no matter if we are in a bullish or bearish market. We are a large scale cryptocurrency community providing you with access to some of the most exclusive life changing cryptocurrency signals, analysis, guidance and much more Trade crypto like a pro
Dark Mode