Více než 85 000 obchodníků ve Švýcarsku nyní přijímá platby kryptoměnami

Více než 85 000 obchodníků ve Švýcarsku nyní přijímá platby kryptoměnami

Share Post:

Nové partnerství Worldline a Bitcoin Suisse umožní přístup ke krypto platbám více než 85 000 obchodníkům ve Švýcarsku.

Funkce šifrovacích plateb bude v síti Worldline pro švýcarské obchodníky povolena prostřednictvím vícekanálového řešení krypto plateb, které se zrodilo z tohoto partnerství s Bitcoin Suisse.

Bitcoin (BTC) a Ethereum (ETH) jsou akceptované kryptoměny

Francouzská společnost pro platby a transakční služby Worldline a poskytovatel krypto-finančních služeb Bitcoin Suisse se sídlem ve Zugu oficiálně spustili tuto službu po spuštění krátkého pilotního programu v roce 2019.

Bitcoin (BTC) a Ethereum (ETH) jsou výběrem kryptoměn vybraných pro kryptoměnovou službu Worldline-Bitcoin Suisse. Švýcarští obchodníci s přístupem k platebním službám Worldline v místě prodeje a elektronického obchodování mohou nyní klientům nabízet tyto dvě kryptoměny vedle tradičních platebních metod.

Aby obchodníci získali přístup ke službě kryptoměnových plateb Worldline-Bitcoin Suisse, budou si muset stáhnout mobilní aplikaci WL Crypto Payments. Alternativně může fungovat také platební modul Worldline, kde si jej uživatelé mohou nainstalovat do svých online obchodů. Mobilní aplikace WL Crypto Payments bude schopna zobrazovat ceny v BTC nebo ETH, jakmile si klient vybere výběr coinů.

Systém prokazující volatilitu

Zatímco krypto platby jsou považovány za výhody, které nabízejí plátci pohodlí, vždy existuje obava, jak by volatilita mincí mohla ovlivnit příjemce. Partnerství Worldline a Bitcoin Suisse chtělo tuto obavu vyřešit.

Když klient provede platbu, obchodník obdrží okamžité potvrzení transakce. Švýcarští obchodníci jsou chráněni před vystavením volatilitě trhu okamžitou konverzí kryptoměny používané jako platby do švýcarských franků.

MD společnosti Worldline Switzerland Marc Schluep se vyjádřil ke krypto platebním službám Worldline-Bitcoin Suisse. Uvedl, že splňuje cíl společnosti přinést „hmatatelnou hodnotu obchodníkům po celém světě a usnadnit hladké a moderní platby na všech trzích“.

Generální ředitel Bitcoin Suisse, Dr. Arthur Vayloyan, naopak označil spolupráci Worldline-Bitcoin Suisse za „historický milník pro přijetí kryptoměny ve Švýcarsku i mimo něj“.

Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Recent Articles

Follow Us

Trade Crypto Like a PRO

Decrease the risk of losing everything you have.

A team of 4 professional traders is sharing their personal daily trade setups with you.

Imagine finally having the right strategy, insights and knowledge to profit from the volatile crypto market movements consistently.

Safe Time, and Start Trading Like a PRO Today
Dark Mode