Více než 1 milion jednotlivců se připojí na čekací listinu Coinbase NFT

Více než 1 milion jednotlivců se připojí na čekací listinu Coinbase NFT

Share Post:

Od chvíle, kdy se čekací listina zveřejnila 12. října, se do platformy Coinbase NFT přihlásilo 1,1 milionu jednotlivců th . Coinbase odhalil seznam čekatelů v příspěvku oznamujícím spuštění nadcházející platformy NFT později v tomto roce.

Platforma Coinbase NFT bude podporovat standardy tokenů ERC-721 a ERC-1155 založené na ethereu, které budou později rozšířeny o další blockchainy.

V tweetu viceprezident pro produkty společnosti Coinbase Sanchan Saxena potvrdil, že šílené množství provozu na čekací listině na okamžik havarovalo na webu. Více než 1 milion jednotlivců se přihlásilo k předčasnému přístupu k platformě NFT při psaní.

Předpokládejme, že uživatelská základna Coinbase je od 2. čtvrtletí 2021 přibližně 68 milionů ověřených členů a 8,8 milionu aktivních uživatelů měsíčně. V takovém případě může platforma NFT brzy dát těžkým váhám, jako je OpenSea, pořádně zabrat. Podle DappRadar má OpenSea klouzavý 30denní průměr 260 000 aktivních uživatelů, kteří za poslední měsíc dokončili celkem 2,49 milionu transakcí.

Podle drobného tisku bude platforma Coinbase NFT nejprve přístupná americkým uživatelům starším 18 let, než bude v budoucnu vytlačena na zahraniční trhy.

Vstup Coinbase na trh NFT následuje po zavedení trhů NFT konkurenčními kryptoburzami FTX a Binance. Binance NFT debutovala v červnu, aby snížila transakční náklady, zatímco FTX a FTX.US debutovaly platformy NFT s omezenými možnostmi minulý měsíc.

Začátkem tohoto týdne společnost Cointelegraph odhalila, že FTX, americký trh NFT, přidal podporu pro Solana Blockchain.

Představení trhu NFT společnosti Coinbase je nyní jedním z nejžhavějších novinek v blockchainové technologii.

V reakci na velký počet jednodenních registrací Sanchan Saxena, viceprezident organizace pro produkty, uvedl, že usilovně pracují na vyřešení problému na svých serverech způsobeného velkým počtem registrací.

Coinbase není jedinou firmou, která letos experimentovala s NFT. FTX a Twitter také vstoupily na trh digitálních aktiv.

Nonfungible tracker uvedl, že na konci srpna tento web každý den obdržel 268 milionů dolarů. K tomu došlo s nárůstem popularity NFT.

Coinbase hledala způsoby, jak ve stejný měsíc konkurovat jiným platformám, jako je Robinhood Markets Inc. Ve třetím čtvrtletí roku bylo údajně omezeno používání zákazníků.

Pokud jste připraveni upgradovat ze svého VOLNÝ, UVOLNIT telegramové členství a uvidíte v reálném čase signály o obchodování s kryptoměnami a diverzifikaci portfolia ParadiseTeamu, použijte BESTSIGNALS 3% jako promo kód a připojte se PardiseFamilyVIP s touto omezenou slevou hned! Vybírat můžete z Binance VIP , Bitmex , Bybit nebo nově kraken a FTX vip také.

Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Recent Articles

Follow Us

Start earning Profit

We aim to provide our ParadiseMembers with as much information as we can to ensure to maximize long-term profit, no matter if we are in a bullish or bearish market. We are a large scale cryptocurrency community providing you with access to some of the most exclusive life changing cryptocurrency signals, analysis, guidance and much more Trade crypto like a pro