Průzkum ukazuje, že 61% dospělých v USA podporuje bitcoiny jako zákonné výběrové řízení

Průzkum ukazuje, že 61% dospělých v USA podporuje bitcoiny jako zákonné výběrové řízení

Share Post:

Poté, co se Salvador rozhodl udělat legální měnu bitcoinů, proběhlo hlasování s cílem zjistit, zda Američané upřednostňují nebo nesouhlasí s podobným krokem ve Spojených státech. Proti tomu se nepostavilo 61 procent ze 4 912 lidí, kteří se průzkumu zúčastnili.

Ve čtvrtek provedla společnost Yougov America Inc. průzkum, který měl zjistit, zda lidé ve Spojených státech podporují nebo nesouhlasí s používáním bitcoinu jako legální měny. Průzkum zahrnoval celkem 4 912 lidí z celého národa.

Yougov je globální internetová společnost pro průzkum trhu a analýzu dat se sídlem ve Velké Británii s pobočkami v Evropě, Severní Americe, na Středním východě a v asijsko-pacifické oblasti.

Respondenti byli dotázáni, zda by upřednostňovali nebo byli proti tomu, aby Spojené státy vyráběly bitcoiny jako zákonné platidlo. Bitcoin jako zákonné platidlo by znamenal, že by společnosti kromě amerického dolaru přijímaly i bitcoin jako způsob platby za produkty a služby.

Zjištění průzkumu bitcoinů společnosti Yougov

Průzkum amerických občanů s cílem zjistit, zda jsou proti bitcoinu nebo jsou pro něj bitcoiny jako legální měna v USA

Jedenáct procent uvedlo, že „silně podporuje“, a 16 procent uvedlo, že „do jisté míry podporují“. Mezitím 11% uvedlo, že jsou „poněkud proti“, 28% uvedlo, že jsou „silně proti“, a 34% uvedlo, že jsou „nerozhodnutí“.

Procento respondentů mužského pohlaví, kteří silně podporují vytváření zákonných platidel v bitcoinech, se zvyšuje na 15%, zatímco 17% uvedlo, že to poněkud podporují. Silně jej podporuje pouze 7% respondentek, zatímco 14% jej podporuje.

Podle průzkumu tuto koncepci podporuje 29 procent demokratických respondentů, ale pouze 26 procent republikánských respondentů.

Podle průzkumu mladší lidé podporují vytváření legální měny BTC ve Spojených státech. Tento krok podporuje pouze 11 procent populačních ročníků, ve věku 55 a více let, ve srovnání se 44 procenty osob ve věku 25–34 let a 36 procent lidí ve věku 18–24 let.

Předpokládá se také, že příjem má významný vliv na rozhodování respondentů. Pouze 11% respondentů vydělávajících méně než 40 000 $ ročně podporuje přijetí bitcoinu jako legální měny, ve srovnání s 22% respondentů vydělávajících více než 80 000 $ ročně.

Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Recent Articles

Follow Us

Start earning Profit

We aim to provide our ParadiseMembers with as much information as we can to ensure to maximize long-term profit, no matter if we are in a bullish or bearish market. We are a large scale cryptocurrency community providing you with access to some of the most exclusive life changing cryptocurrency signals, analysis, guidance and much more Trade crypto like a pro