Pokud projde hlasování Think Tank 2B4CH, bitcoin bude součástí rezervního majetku Švýcarska

Pokud projde hlasování Think Tank 2B4CH, bitcoin bude součástí rezervního majetku Švýcarska

Share Post:

Swiss non-profit think tank 2B4CH

Iniciativa švýcarského neziskového think tanku 2B4CH by mohla vidět zemi přidávat bitcoiny do svých rezervních aktiv.

2B4CH zkoumá kryptoměny a blockchainovou technologii pro Švýcarsko. Jeho strategií je shromáždit až 100 000 podpisů, které podporují přidání bitcoinu do článku 9, článku 3 švýcarské federální ústavy.

Iniciativa je úspěch, ať projde nebo ne

Jakmile budou shromážděny požadované podpisy, rozhodnutí bude předáno švýcarským občanům, aby o nich hlasovali prostřednictvím referenda. Pokud hlasování projde, bude uvedená klauzule znít „Švýcarská národní banka vytvoří ze svých příjmů dostatečné měnové rezervy; část těchto rezerv bude držena ve zlatě a bitcoinech. “

Pokud jde o iniciativu, zakladatel 2B4CH Yves Bennaim potvrdil její hodnotu, ať už to projde nebo ne. Podle Bennaima, pokud budou podpisy shromážděny úspěšně, bude hlasování podle zákona muset proběhnout.

V důsledku toho celý proces nevyhnutelně vyvolá konverzace a debaty, které budou informovat a vzdělávat veřejnost o průkopnické kryptoměně a dalších. Bennaim dodal, že bez ohledu na to, zda hlasování projde, nebo ne, bude i nadále úspěšné, protože bude uvedeno do veřejné debaty.

Průlom jako Silicon Valley nebo londýnská burza

Pokud se tak stane, že hlasování projde, Bennaim vysvětlil, že se Švýcarská národní banka bude muset naučit, jak přidat bitcoiny do švýcarských rezerv. Jak navrhuje švýcarský neziskový think tank 2B4CH, bitcoiny budou nejlepším a nejbezpečnějším způsobem, jak držet rezervy, a díky tomu bude Švýcarsko lídrem v průmyslu a ekonomice. Bennaim přirovnal úspěch hlasování k Silicon Valley londýnské burzy, z nichž každý přinesl prospěch občanům příslušných zemí.

I když přidání bitcoinu do švýcarských národních rezerv zní napínavě, chvíli se to stát nemusí. Zakladatel 2B4CH Yves Bennaim upřesnil, že projekt je v přípravné fázi a 2B4CH stále testuje potenciální zájem o tuto iniciativu. Poté, co budou shromážděny podpisy, Bennaim předpovídá, že hlasování může trvat měsíce nebo dokonce roky.

Pokud jste připraveni upgradovat ze svého VOLNÝ, UVOLNIT  telegramové členství  a v reálném čase sledovat signály obchodování s kryptoměnami a diverzifikaci portfolia ParadiseTeamu, použití BESTSIGNALS 3%  jako promo kód  a přidej se PardiseFamilyVIP  s touto omezenou slevou hned! Vybírat můžete z Binance VIPBitmex , Bybit nebo nově kraken a FTX vip také.

Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Recent Articles

Follow Us

Start earning Profit

We aim to provide our ParadiseMembers with as much information as we can to ensure to maximize long-term profit, no matter if we are in a bullish or bearish market. We are a large scale cryptocurrency community providing you with access to some of the most exclusive life changing cryptocurrency signals, analysis, guidance and much more Trade crypto like a pro