Ministerstvo zahraničí USA nabízí hackerům White Hat hackery až 10 milionů USD v odměnách Crypto

Ministerstvo zahraničí USA nabízí hackerům White Hat hackery až 10 milionů USD v odměnách Crypto

Share and Get Popular🚀

Vláda Spojených států nabízí odměny všem informátorům, kteří budou zasílat anonymní tipy nebo informace týkající se operací nepřátelských státem podporovaných hackerů nebo podezřelých teroristů.

Stalo se to poté, co byla platforma „Odměna za spravedlnost (RFJ)“ propagována na akci Black Hat USA, která probíhala od 31. Svatý Července do 5 th Srpna v Las Vegas. Podle CNN tato událost umožnila uživatelům odesílat tipy na otevřenou, nezabezpečenou WiFi síť (#Rewardsnotransoms), která je záměrně nastavena tak, aby povzbudila návštěvníky k přihlášení a přístupu na web RFJ.

Informátorům bylo nabídnuto až 10 milionů USD výměnou za jakékoli informace o podezřelých z terorismu, extremistech nebo hackerech sponzorovaných státem. Platby mohly být prováděny v hotovosti nebo jako krypto platby, jak by si informátoři zvolili.

Jakmile informátoři navštíví web RFJ, citlivé informace mohou být poskytnuty prostřednictvím zabezpečeného portálu na tmavém webu. Tato vrstva internetu nepředstavuje přístup společností ani vyhledávačů k zásadám, čímž zajišťuje úplnou anonymitu poskytnutých informací.

Program RFJ s touto novou iniciativou se pokouší omezit počet kyberútoků získáváním informací od hackerů s bílými klobouky s vynikajícími příslušnými schopnostmi a odbornými zkušenostmi.

Na digitalizované řešení

Začátkem tohoto roku vznesla administrativa amerického prezidenta Joe Bidena vážná obvinění, že Rusko a Čína zaměstnávaly hackery, aby porušily několik vládních agentur USA. Kolem června letošního roku zasáhl systém Colonial Pipeline System velký kybernetický útok a vyvolal přibližně 2,3 milionu USD. Přestože američtí úředníci výnosy získali zpět, je třeba přijmout protiopatření, aby se zabránilo takové závažnosti útoků, a RFJ je zde jasným řešením.

Platforma odměn pro spravedlnost již obdržela tipy, které svědomitě sdílí se svými meziagenturními partnery pro další opatření.

Když o tom mluvíme, úředník ministerstva zahraničí tlačí kryptoměny, aby lépe platily za odměny kvůli své anonymní struktuře plateb.

Pokud jsou tipy obdrženy anonymně, je spravedlivé dávat platby podle podobného uvážení.

Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Recent Articles

Follow Us

Trade Crypto Like a PRO

Decrease the risk of losing everything you have.

A team of 4 professional traders is sharing their personal daily trade setups with you.

Imagine finally having the right strategy, insights and knowledge to profit from the volatile crypto market movements consistently.

Safe Time, and Start Trading Like a PRO Today
Dark Mode