Manhattan začíná přijímat bitcoinové platby v maloobchodních nemovitostech

Manhattan začíná přijímat bitcoinové platby v maloobchodních nemovitostech

Share Post:

Newyorkská společnost pro správu nemovitostí, Magnum Real Estate Group, bude přijímat platby v bitcoinech za prodej tří přízemních obchodů se sídlem na Manhattanu. Poskytovatel platebních služeb za bitcoiny, Bitpay, by byl zodpovědný za zpracování všech transakcí s kryptoměnou.

Obchodní centrum, CODA, se nachází na upscale na Manhattanu, pokrývá více než 9000 čtverečních stop a je hostitelem M&T Bank, restaurace Mighty Pita a kliniky ProHEALTH Urgent Care.

Ředitel společnosti Magnum Real Estate Group Ben Shaul vyjádřil, že jejich instituce již má zkušenosti s řešením digitálních aktiv. Předtím tato maloobchodní nemovitost za 29 milionů dolarů měla předchozí zkušenosti s prodejem bytů prostřednictvím digitálních měn.

Příčinou byl hlavní obchodní ředitel společnosti Bitpay, Sony Singh. CCO vysvětlilo, že zákazníci z celého světa, včetně pevninské Číny, mohou k nákupu nemovitostí použít bitcoin. Dobrá věc u kryptoměn je, že je to globální aktivum; k placení stačí naskenovat QR kód.

Předpokládejme, že klient zaplatí celých 29 milionů dolarů v BTC. To by šlo dolů jako největší transakce v maloobchodě s nemovitostmi zakoupená prostřednictvím kryptoměny. V současné době patří rekord do luxusního přístřešku na pobřeží Miami Beach, který byl pořízen za neuvěřitelných 22,5 milionu dolarů.

Podobné instituce přijímající kryptoměny na Manhattanu

Nezisková organizace Autism Science Foundation (ASF) také oznámila přijímání kryptoměn v darech.  Aktuálně podporovanými digitálními aktivy jsou bitcoiny, etherea, litecoiny, dogecoiny, bitcoiny, USD coiny a DASH.

ASF pomáhá dětem i dospělým s autismem v naději, že tato nová kryptoskupina bude pro tuto potřebnou skupinu užitečná.

Jsme nadšeni, že rozšíříme naše mechanismy získávání finančních prostředků tak, aby nyní zahrnovaly kryptoměnu, která umožňuje jednotlivcům i korporacím další způsob, jak smysluplně změnit životy lidí s autismem . ” Vypráví prezidentka a spoluzakladatelka ASF Alison Singer.

Leave a Replay

Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Recent Articles

Follow Us

Start earning Profit

We aim to provide our ParadiseMembers with as much information as we can to ensure to maximize long-term profit, no matter if we are in a bullish or bearish market. We are a large scale cryptocurrency community providing you with access to some of the most exclusive life changing cryptocurrency signals, analysis, guidance and much more Trade crypto like a pro