Jay Clayton, bývalý předseda SEC, se připojuje k Fireblocks

Jay Clayton, bývalý předseda SEC, se připojuje k Fireblocks

Share Post:

Bývalá americká komise pro cenné papíry a burzy Jay Clayton získala novou roli v nedávno uděleném statusu Unicorn, Fireblocks.

Pro diváky, jako jsme my, je to velmi významný přírůstek do společnosti ve světle působivých Claytonových pracovních zkušeností v podobné oblasti. Clayton stál v čele americké komise pro cenné papíry od roku 2017 do roku 2020. V té době pomáhal utvářet a orientovat se v často se vyvíjejících regulačních požadavcích v odvětví kryptoaktiv.

Během svého působení v SEC byl Clayton přítomen v klíčových dobách zrání kryptoměny, jako býčí trh 2017, kde byly počáteční nabídky mincí a bezpečnostní tokeny hitem.

Vstupem do týmu Fireblocks Clayton potvrzuje, že sdílí pohled společnosti na pudink s digitálním majetkem, který vyžaduje stejnou pozornost jako tradiční správci, pokud jde o regulaci.

Generální ředitel a spoluzakladatel Fireblocks Michael Shaulov je více než potěšen, že má Claytona na palubě, a říká, že pomůže zlepšit bezpečnost a zabezpečení jejich infrastruktury pro investory a účastníky kapitálového trhu.

Je Clayton fit

Jay Clayton byl v poslední době na našich zpravodajských kanálech hodně kvůli podněcování neslavného soudního sporu Ripple. I když si mnozí mysleli, že jeho rozhodnutí je neférové a politicky informované, zůstává bezchybný ve své historii na mezinárodních finančních trzích.

Kromě tří let v SEC se Clayton letos v březnu připojil k regulační poradní radě pro One River Asset Management. Clayton očividně zůstává mezi prvními jednotlivci, kteří zvažují a obhajují práva digitálních aktiv v rámci amerického zákona o cenných papírech.

Před vstupem do SEC pracoval Clayton také v Radě pro finanční stabilitu, Radě pro dohled nad finanční stabilitou, Mezinárodní organizaci komisí pro cenné papíry a vážené prezidentské pracovní skupině pro finanční trhy. ‘

Závěrem lze říci, že Fireblocks má štěstí, že ho má na palubě jako poradce, protože je také spojován se vznikajícím lídrem v oblasti digitálních aktiv.

Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Recent Articles

Follow Us

Trade Crypto Like a PRO

Decrease the risk of losing everything you have.

A team of 4 professional traders is sharing their personal daily trade setups with you.

Imagine finally having the right strategy, insights and knowledge to profit from the volatile crypto market movements consistently.

Safe Time, and Start Trading Like a PRO Today
Dark Mode