Bývalá Facebook Exec Kate Rouch se připojuje k Coinbase jako hlavní marketingová ředitelka

Bývalá Facebook Exec Kate Rouch se připojuje k Coinbase jako hlavní marketingová ředitelka

Share Post:

Bývalá manažerka Facebooku, Kate Rouch, se připojila k platformě pro směnu kryptoměn Coinbase jako její hlavní marketingová ředitelka.

Kate Rouch z Facebooku Přináší své znalosti na Coinbase

Poslední pozice CMO nové Coinbase Kate Rouch na Facebooku byla globální vedoucí marketingu značky a produktu. Rouch pracoval na Facebooku více než deset let. Kate Rouch z Facebooku dohlížela na marketing hlavních produktů platformy sociálních médií, jako jsou Instagram, WhatsApp, Messenger a aplikace Facebook. Kromě toho měla na starosti marketing celé platformy Facebook jako celku.

Během Rouchova působení ve funkci šéfa marketingu na Facebooku zaznamenala platforma sociálních médií nárůst počtu aktivních uživatelů měsíčně z 500 milionů na přibližně 3 miliardy na celém světě.

Populární kryptoburza Coinbase najímá Rouch pohodlně v době, kdy byla její značka napadena. Údajně hackeři vyčerpávali účty uživatelů. Když si uživatelé Coinbase všimli zmizení svých účtů, tvrdí, že se jim v důsledku toho setkal s hrozným zákaznickým servisem týmu burzy.

Bývalá exekutorka Facebooku Kate Rouch se pravděpodobně připojuje k Coinbase, aby pomohla vyčistit její image. Podle provozní ředitelky Coinbase Emilie Choi bude Rouch dohlížet na globální značku, produkt a výkonnostní trh burzy.

Nová marketingová ředitelka Coinbase Kate Rouch představí milionům výhod kryptoměny

Ekonomika kryptoměn je poměrně nová, většina lidí se ještě nepřipojí. Těch několik burz v tomto odvětví soutěží o omezený podíl na trhu. Marketing je proto klíčovým aspektem, na který se firmy v tomto odvětví musí zaměřit.

Kate Rouch z Facebooku okomentovala své působení na Coinbase jako vzrušující příležitost seznámit miliony lidí s výhodami kryptoměny. Inspirovalo ji to, co se dozvěděla o kryptoměně a „obrovském ekosystému, který pomáhá uvést na trh“.

Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Recent Articles

Follow Us

Trade Crypto Like a PRO

Decrease the risk of losing everything you have.

A team of 4 professional traders is sharing their personal daily trade setups with you.

Imagine finally having the right strategy, insights and knowledge to profit from the volatile crypto market movements consistently.

Safe Time, and Start Trading Like a PRO Today
Dark Mode